RSS

12 Haziran 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 193. Bölüm izle

12 Haziran 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 193. Bölüm izle Full izle Yeni Bölüm izle Aşkın Bedeli Dizi Müziği ,Aşkın Bedeli Dizisi ,Aşkın Bedeli Fragmanı, Aşkın Bedeli Son Bölüm izle ,Aşkın Bedeli Yeni Bölüm izle , Star Tv, , , , , , ,
12 Haziran 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 193. Bölüm izle Fragmanı Özeti izle Türkiyeden ve Dünyadan Aşkın Bedeli Dizisi fragmanı Tvaskinbedeli.blogspot.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. Aşkın Bedeli Dizisi fragmanı geniş özet görüntüleri video olarak eklenmektedir.  12 Haziran 2014 günü Star Tv kanalında ekranlara gelen 12 Haziran 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 193. Bölüm izle programını sorunsuz bir şekilde sitemizde izleyebilirsiniz. 
Aşkın Bedeli, 9 Eylül 2013 tarihinde Star TV 'de yayına başlayan Türk aile dizisidir. Başrollerini Deniz Bolışık, Ali Mert Yavuzcan, Zeynep Aydemir paylaşmaktadır.
Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır. Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir?

0 yorum:

Yorum Gönder